Суші. Історія виникнення і цікаві факти про суші

Всім привіт. Суші. Історія виникнення і цікаві факти про сушу – тема нашої статті сьогодні, друзі.

sushi

Суші містить багато вітамінів, корисних для людського організму. Вважається, що суші – це таємниця довговічності японців. У рибі є багато речовин, які корисні для судин і сердець, а водорості містять багато йоду та кальцію. І завдяки популярності суші -доставки – від нас вони придбали величезний попит!

Більшість помиляється, вважаючи, що вперше в Японії з’явилися суші. Китай – батьківщина суші. Новий тип кухні став відомим у 7 столітті нашої ери В Китаї. Процес підготовки був дуже складним і довгим. З часом вони проводили експерименти та винайшли простіші рецепти.

Новий вид суш представив народу в 1820 році кухар на ім’я Йохей Ханая. Зараз вони називаються нигуридзуси.

У сьомому столітті “суші” позначилися ієрогліфом. Який означав рибу. Сьогодні “суші” означає – довге життя і здоров’я.

У кінці 70-х в Азії винайшли спеціальні автомати для суші. Суші, що уперше з’явилися, в Америці були популярніші, ніж кока-кола.

До чого тільки не додумуються люди. Зовсім нещодавно було проведено опитування, що стосується комах в суші. Більше 50тказались їх є, вважаючи огидним.

Коли ще не було такого попиту на суші, блакитного тунця вважали відходом. Зараз більше за 80олубого тунця виловлюють для суши-баров і ресторанів.

Щоб почати працювати шеф-кухарем треба було вчитися 10 років. Нині навчають 5 років, а деяких беруть і після двох років навчання.

Оскільки в суші вживають свіжі і натуральні продукти, вони славляться як хороший антидепресант. Японцям дуже важливий зовнішній вигляд суші, вони люблять отримувати естетичне задоволення.

Багато хто не знає, що імбир забарвлюють в рожевий. Насправді він має блідо рожево-жовтий колір.

Пасту яку подають з суші, називається васаби. Він вирощується в Японії. Оскільки ресторанів відкривається все більше і більше люди придумали замінник пасти, роблять його з хріну з додаванням спецій і барвників. Справжній васаби має солодкуватий смак, а замінник – гіркуватий. У хріні немає тих корисних речовин, як у васаби.

Вид риби желтохвост, використовують при виготовленні деяких ролл. Вважається, що риба має найжирніше м’ясо. Відгодовують до такої міри, що вона не може рухатися.

Ікра леткої риби (тобико) в натуральному виді відрізняється від широко відомого яскраво-помаранчевого продукту, вона майже безбарвна, а соєвий соус в Україну привозять з Голландії.

Відомий делікатес “танцюючий окунь” подається практично сирим. Рибу обливають окропом і відразу ж заливають соусом. У такому вигляді і їдять, порізану на невеликі шматочки.

З повагою ваш Бульйончик.

Багато хто з нас їв суші, але не багато хто знає, як правильно їх вживати. Дивимося і вчимося, друзі Wink

Олена Бугачевська

Доброго часу доби, дорогі мої читачі! Мене звуть Олена, я автор сайту Бульйончик. Займаюсь вивченням гендерної психології, викладаю. Вдома я, як практично всі жінки насамперед, господиня, а це означає, що звичайно ж я готую. Рада ділитися з Вами своїми рецептами, просто загляньте в Поварену книгу. Ласкаво прошу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Отримувати нові коментарі електронною поштою.

Ви можете підписатись без коментування.

[+] САМЫЕ КРАСИВЫЕ СМАЙЛИКИ!